Półfinały: Podział na grupy oraz terminarz

by ks. Paweł Chyla

Poniżej publikujemy podział na grupy oraz terminarz rozgrywek:

Ministranci:

Gr. A    Komprachcice 29.02. g. 9.00
1.  Rzymkowice
2.  Opole Wniebowzięcia NMP
3.  Popielów
4.  Nysa MB Bolesnej

Gr. B    Głogówek  14.03. g. 9.00

1.  Głogówek
2.  Nowa Cerekwia
3.  Krzanowice

Gr. C    Głogówek  14.03. g. 9.00

1.  Tworków
2.  Większyce
3.  Gościęcin

Gr. D    Prudnik  14.03. g. 9.00

1.  Opole Czesław
2.  Biała
3.  Prudnik Miłosierdzie
4. Krapkowice Ducha św.

Gr. E  Strzelce Op.  21.03. g. 9.00

1.  Dobrodzień
2.  Malnia
3.  Jemielnica

Gr. F Strzelce Op.  21.03. g. 9.00

1.  Stare Olesno
2.  Grodziec
3.  Sidzina


Lektorzy Młodsi:

Gr. A    Komprachcice 29.02. g. 9.00

1.  Korfantów
2.  Opole św. Jacek
3.  Kępnica

Gr. B  Komprachcice 29.02. g. 9.00  

1.  Opole Szczepanowice
2.  Popielów
3.  Zdzieszowice Pio

Gr. C    Głogówek  14.03. g. 10.30

1.  Głogówek
2.  Dzielów
3.  Krzanowice

Gr. D  Głogówek  14.03. g. 10.30  

1.  Krzyżanowice
2.  Kamień Śl.
3.  Większyce

Gr. E  Prudnik  14.03. g. 9.00

1.  Radoszowy
2.  Biała
3.  Prudnik św.  Michał
4. Krapkowice Ducha Św.

Gr. F Strzelce Op.  21.03. g. 10.30

1.  Dobrodzień
2.  Sławięcice
3.  Olesno

Gr. G Strzelce Op.  21.03. g. 10.30

1.  Chrząstowice
2.  Rozmierz
3.  Kolonowskie

Lektorzy Starsi:

Gr. A    Komprachcice 29.02. g. 12.00

1.  Korfantów
2.  Koźle
3.  Opole Przem. Pańskie

Gr. B  Komprachcice 29.02. g. 12.00  

1.  Nysa Bazylika
2.  Opole Szczepanowice
3.  Dobrzeń Wielki

Gr. C    Głogówek  14.03. g. 12.00

1.  Kierpień
2.  Pietrowice Wlk.
3.  Kamień Śl.
4. Wysoka

Gr. D  Prudnik  14.03. g. 12.00

1.  Biała
2.  Prudnik Miłosierdzie
3. Racławiczki

Gr. E Strzelce Op.  21.03. g. 12.00

1.  Ozimek
2.  Sławięcice
3.  Olesno

Gr. F Strzelce Op.  21.03. g. 12.00

1.  Sidzina
2.  Rozmierz
3.  Kolonowskie

Oldboje:

Gr. A  Prudnik  14.03. g. 12.30
Gr. B  Prudnik  14.03. g. 12.30

Uczestniczą: Malnia, Nysa Bazylika, Olesno, Rozmierz, Sławięcice, Opole NMP N.P.
Podział na grupy w wyniku losowania, zwycięzcy grają w finale