Rozgrywki ODWOŁANE

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju, informujemy, że wszystkie rozgrywki (półfinały oraz finał) w ramach Diecezjalnych Mistrzostw LSO w piłce nożnej zostają odwołane!

ks. Paweł Chyla
Czytaj więcej...

Rozgrywki sportowe w dekanacie Koźle

W sobotę 17 listopada odbyły się rozgrywki piłkarskie dla dekanatu Koźle. W zawodach udział wzięły drużyny z następujących parafii: Łężce, Pokrzywnica, Większyce, Kędzierzyn-Koźle Rogi oraz Koźle (par. św. Jadwigi i Zygmunta).

ks. Paweł Chyla
Czytaj więcej...

Witamy na nowej stronie

Z wielką radością witamy na naszej nowej stronie internetowej. Po kilku dniach bez obecności w Internecie spowodowanej atakiem hakerskim na starą stronę, oddajemy do użytku nową stronę.

ks. Paweł Chyla
Czytaj więcej

Finały - wyniki

Miesiąc marzec upłynął pod znakiem rozgrywek piłkarskich, które odbywały się w ramach XVII Diecezjalnych Mistrzostw Ministrantów w Piłce Nożnej.

ks. Paweł Chyla
Czytaj więcej...

Piłfinały - wyniki

W marcu odbywają się półfinały w ramach Diecezjalnych Mistrzostw Ministrantów w Piłce Nożej. Dziękujemy za udział w rozgrywkach, a zwycięzcom gratulujemy życząc powodzenia w finale!

ks. Paweł Chyla
Czytaj więcej...

Podziękowania

Jako Diecezjalny Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim kapłanom, którzy zaangażowali się w pracę z ministrantami i lektorami na szczeblu parafialnym, dekanalnym i diecezjalnym.

ks. Paweł Chyla
Czytaj więcej...